10.02.2027gacha

        Avtoturargoh va omborxonalar uchun 0% dan boshlanuvchi ipoteka

        🅿️📦 Avtoturargoh va omborxona — 0% dan boshlab ipotekaga

        Endi avtoturargoh va omborxonani qulay shartlarda xarid qilishingiz mumkin:

        — stavka 0% dan
        — boshlang‘ich to‘lov 25% dan
        — muddat 5 yilgacha

        Avtoturargoh yoki omborxonani xonadon bilan birga xarid qiling va to‘lovni bosqichma-bosqich amalga oshiring.

        Mavjud takliflar va shartlar haqida batafsil ma’lumot olish uchun ariza qoldiring 📲

         

        ПроектПаркингКладовые
        NRG U-Tower50% 
        NRG Qorasuv50%50%
        NRG Zamon50% 
        NRG Zamon - 2 - 1 30%
        NRG Zamon 2-2 - Кладовка 15%
        NRG Jomiy - 150%50%
        NRG Jomiy - 1.250%50%
        NRG Jomiy - 2.115%30%
        NRG Jomiy - 2.215%15%
        NRG Maftun Makon Comfort 430%30%
        NRG Maftun Makon Comfort - 130% 
        NRG Maftun Makon Business - 115%30%
        NRG Maftun Makon Comfort - 315%30%
        NRG Maftun Makon Comfort - 2 - Кладовка 50%
        Botanika Saroyi - 115%50%
        Botanika Saroyi 2 - 115%15%
        NRG Yangi Baxt - 130% 
        NRG Yangi Baxt - 2 - 215% 
        Sado Business - 2-1 - Кладовка 15%
        Sado Business15% 
        Sado Comfort 2 - 1 - Кладовка 15%
        Sado Comfort 2 - 2 - Кладовка 15%
        NRG Yunusobod15% 
        NRG Voha 115% 
        NRG Voha - 215%15%
        Flagman Tashkent - 115% 
        Sanat 1 - 115% 
        Sanat 1 - 215% 
        NRG Meros Comfort - 115%30%
        NRG Meros Business 115%15%
        NRG Meros Comfort - 2 - Кладовка 30%

        Saytda chop etilgan materiallarga bo'lgan barcha huquqlar NRG - BI © 1995-2026 kompaniyasiga tegishli.
        Foydalanuvchi saytda joylashtirilgan har qanday materiallar NRG - BI (mualliflik huquqi egasi) intellektual mulki ob'yektlari ekanligi haqida ogohlantiriladi. Foydalanuvchi mualliflik huquqi egasining oldindan yozma ruxsatisiz intellektual mulk ob'yektlari bilan xech qanday harakatlarni amalga oshirishga haqqi yo’q, aks holda mualliflik huquqi egasi qonun hujjatlarida nazarda tutilgan jarimalarni undirishga haqli, shuningdek ularning huquqlari va qonuniy manfaatlarini himoya qilish bo‘yicha vakolatli organlarga murojaat qilish huquqini o’zida saqlab qoladi.
        Ushbu saytda taqdim etilgan har qanday ma'lumot faqat ma'lumot olish uchun mo'ljallangan va hech qanday holatda ommaviy oferta hisoblanmaydi.